Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Html,ccs,jc,. Mennyire lehet...

Unstpblg3 kérdése:

Html,ccs,jc,. Mennyire lehet elhelyezkedni juniorként ezeknek a tudásával?

Figyelt kérdés
Html,ccs,jc,. Mennyire lehet elhelyezkedni juniorként ezeknek a tudásával? A html-t kezdtem el nemrégiben, ebben a sorrendben is fogok haladni. Mik a tapasztalaitok? Milyen nehéz ezekkel elhelyezkedni itt Magyarban? Milyen fizuvel kell számoljak?

2021. aug. 18. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Őszinte leszek veled, nagyon profin kell vágnod a dolgokat ahhoz, ha ebben el akarsz helyezkedni, és valószínű több ismeretet is elvárnak tőled, mint a php pl, vagy az adatbázisok amik erre épülnek, illetve nem árt az angol nyelvet is perfekten pörgetned.
2021. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

tanulj meg előtte írni helyesen

"ccs,jc", nem egyszer írtad el

2021. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezek mellé még tanulni kéne még sqlt és egy asztali alkalmazásokhoz szánt nyelvet pl java,c# vagy pyhton.
2021. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé tág a megismerendő nyelvek, technikák, metodikák köre:

[link]

kizárólag a HTML, CSS és a (kliens oldali) Javascript ismerete bár dicső, de édeskevés.

2021. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még azt sem tudod, hogy az nem CCS, hanem CSS, akkor neked ez totál felejtős! Továbbá JC sincs tudomásom szerint. Viszont van JS, azaz Javascript. Nálad okosabb embereket sem vesznek fel csupán ezekkel.


De semmi gond! Tanulsz pár évet eljutsz a junior szintre, ha szerencséd van.

2021. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

A HTML, Js és CSS csak a jéghegy csúcsa. Ettől sokkal mélyebb ismeretekre van szükség még junior szinten is. Legalább valamilyen framework (pl Angular, React) és legalább egy backend oldali nyelv (PHP, nodeJs) ismerete kellene.


Ez a kérdés kb olyan, mintha azt mondanád, hogy "most tanultam meg írni és olvasni, felvesznek nyelvésznek?"

2021. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Semmi esély ilyen tudással elhelyezkedni, már próbáltam. Minimum kell egy keretrendszer hozzá
2021. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező te nem elírtál pár dolgot hanem rosszul írtad le a nyelvek röviditeseit(Cascading Style Sheets=css,javascript=js) de ahogy látom most is sikerült nem helyesen írni szóval miellőt még neki állsz a tanulásnak adok 2 tanácsot

1 változtass a stílusodon az ilyen embereket senki nem szereti egy munkahelyen,hogy vét 1 hibát szólnak neki és màris káromkodik

2 miellőt neki kezdesz a prognyelveknek javosolnék 1 könnyű olvasmányt hidd el nagy hasznodra lesz [link]

2021. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáálással nem igazán veszik fel az embert sehova... szerencsére.
2021. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, szerettem volna neked megajánlani a tesco árufeltöltői vagy WC takarítói állásokat, de ilyen mentalitással, ami neked van, nem fognak alkalmazni.
2021. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!