Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most érettségiztem és érdekel...

Most érettségiztem és érdekel a frontend. Mit kéne elvégeznem hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most érettségiztem és nagyon érdekel a frontend mint munka, de fogalmam sincs, hogy mit lenne érdemes elvégezni hozzá. Ha egyetem ajánlott, akkor melyik szak?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2021. jún. 5. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Programozó informatikus.

Közben meg gyakorolni is kell sokat

2021. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Copenhagen School of Design. Onnan elég jó szakemberek kerülnek ki.
2021. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Valamelyik pesti egyetem mert ott rengeteg a gyakornoki állás is.

Szóval Óbudai mérnökinfó, BME mérnökinfó vagy ELTE proginfó.

2021. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Jah, BME mérnökinfo vagy ELTE proginfo.

Az országban ezek a legjobbak.


Én a BME-t ajánlanám elsősorban, mert a képzés nagyobb területet fed el, így több dologgal meg ismerkedsz, és mivel a frontend annyira azért nem kellemes, így lehet, hogy más a képzés során jobban megtetszik és abba az irányba mozdulsz.

2021. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4.Hozzáteszem hogy nem azért ajánlottak mert annyival jobbak lennének mint egy PE vagy egy SZTE hanem mert több a lehetőség önképzésre, hisz mégiscsak a főváros.

Egyetemen sokat nem fog tanulni ami a munkahelyén jól fog jönni, viszont mivel nappali hallgató a cégek örömmel várják majd.

Szóval a papír a lényeg, másrészt a NIK semmivel nem rosszabb mint a BME-VIK, és ez köztudott, sznobizmus ide vagy oda.

2021. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5

Sajnos de, mármint, hogy jobb. A SZTE az különösen a rosszabb informatikai képzések közé tartozik.

Minden egyetem valamiben erős és valamiben gyenge.


"Egyetemen sokat nem fog tanulni ami a munkahelyén jól fog jönni, viszont mivel nappali hallgató a cégek örömmel várják majd."

Szintén tévedés, mert az a szintű logikai tudás, amit a BME vagy az ELTE ad, az nagyon sokat segít, nem is feltétlen egyből, amikor alkalmazzák, viszont előrementelt tekintve kifejezetten hasznos.

Persze ha valaki örök junior állást keres, akkor bárhova mehet, okj-s képzésre is.


"Szóval a papír a lényeg, másrészt a NIK semmivel nem rosszabb mint a BME-VIK, és ez köztudott, sznobizmus ide vagy oda."

Szintén téves, jelentős különbség van, csak nem mondjuk egyes tachnológiákban való jártasságban, hanem logikai képességekben.


Ezt lehet tagadni, meg egyet nem érteni vele, de sajnos a tényeken nem változtat.

Lehet, hogy ugyanonnan indul egy ÓE-s, mint egy BME-s a képzés végén, amikor szakmai kérdésekről van szó, viszont 5 év múlva már releváns lesz a különbség, amikor a BME-s már azokat a skill-eket tudja alkalmazni, amiket meg kapott egyetem során.

2021. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
7%
Ha csak a frontend érdekel fölösleges egyetemre menni, egy codecool elég lesz.
2021. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!