Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem működik a kódom?...

Miért nem működik a kódom? //JavaScript

Figyelt kérdés

Azt szeretném, hogy amint betölt az animáció rá 0.5 másodpercre tűnjön is el.


[link]



2021. máj. 20. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen láttam, de sajnos nem igazán értek a programozáshoz, próbálom tanulni szabadidőmben de sajnos nagyon nehezen megy nekem.
2021. máj. 20. 21:20
 3/8 A kérdező kommentje:
A kép eltűntetése helyére mit kell írni?
2021. máj. 20. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben w3schools.com ha azzal végeztél, nem kell telespammelni a gyakorit minden egyes tökömnyi kérdéssel. ;)
2021. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig nem jöttem rá. Valamiért nem megy:

[link]


Igérem, hogy ma már nem posztolok, majd holnap folytatom, keresek valakit aki megtudja ezt oldani, mert sajnos nekem egyedül nem megy.

2021. máj. 20. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 valószïnűleg fogsz találni (habár már én is megírtam hogy hogy kell), meg még a következőre is, talán az azutánira is, de aztán már mindenkinek tele lesz a töke a kérséseiddel. Valamennyit azért tanulnod is kell, nem csak belevágni a közepébe. ;)
2021. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egész nap ezt tanulom, csak rohadtul nem egyszerű, úgy, hogy amúgy is inkább design beállítottságú vagyok.

Nem vagyunk egy szinten lehet ezért unalmas neked.

Bár szerintem ide azért jön fel az ember, hogy segítséget kérjen én is szoktam segíteni, ha természetesen tudok. Viszont ha ez számodra erőfeszítést jelent, vagy csak a tököd ki van vele, akkor ne foglalkozzál vele, nem kötelező lépjél egyszerűen tovább, nem fogok ezért haragudni.

2021. máj. 21. 00:24
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!