Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meddig lesz hiány az IT...

Meddig lesz hiány az IT programozás/Webfejlesztés ágazataiban?

Figyelt kérdés
Úgy értem: Ha most nekiállnék tanulni, még lessz lehetőségem nekem is ebben a szakmában tevékenykedni?
2021. ápr. 5. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg 3 ev 4 honapig.
2021. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jójó, értem az iróniát, de komolyabb válaszok is érdekelnének.
2021. ápr. 5. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A JÓ szakemberre mindig is szükség lesz, bármilyen szakmában. Vízszerelő, gázszeleről, programozó, orvos, stb.
2021. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha ez aggaszt van egy csomó terület amin biztos állásod van, COBOL fejlesztőként pl nem sokan akarják majd elvenni a melódat.
2021. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Nincs semmiféle hiány.
2021. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár hónapos képzésen elsajátítható tudású full kezdőből már most sincs hiány. Jó szakemberből viszont sosem lesz elég, amíg az informatika szakma létezik. Egy bizonyos szintet egyszerűen nem tud bárki elérni, adottság kell hozzá, érdeklődés, lelkesedés, amit nem tud magára erőltetni senki csak a pénz kedvéért. Belőlük mindig hiány lesz.
2021. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!