Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Partíció törlése? Sürgős!

Partíció törlése? Sürgős!

Figyelt kérdés

Újra szeretném telepíteni az xp-met, a gond csak az, amikor a partíciós résznél járok, akkor nem tudom mit tegyek.

Nincs megosztva a vinyóm. Szóval csak egy kötet van.

Ha arra megyek rá hogy új partíció létrehozása, akkor a régi marad?

És ha arra hogy törlés, akkor utána ki fogja adni hogy új létrehozása?

Vagy hogy csináljam?

Segítsetek, nagyon fontos lenne!:(

Köszönöm!


2010. aug. 5. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha csak 1 particiod van és viszonylag nagy pl 500 gigás és minden adatod rajta van akkor beszoptad. a leg egyszerübb az ha törlöd utána előjön hogy uj létrehozása megadhatod hány megás legyen, létrehozza akk kiválasztod azt, utána pedig arra mész hogy particio formázása ntfs nem tom én mijen fájrendszerrel, és GYORS formázás legyen mer a sima az nagyon lassu, és bocs ha flre irtam valamit.
2010. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah és ha arra mész h uj létrehozása akk a régi meg marad, de valöszinüleg mivel a vinyodon csak 1 particio van, aminek a mérete megegyezik a merevlemezével, akkor nem tudsz ujabbat létrehozni, mivel nincs elég hely neki.
2010. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Mostmár menni fog. Köszönöm szépen xP Hálám ülfözni fog kedves ismeretlen:D
2010. aug. 5. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú de jó. De most hallottam egy olyan módszert, hogy gép bekapcsolásakor f12, cdrom, és utána formázás és telepítés... *-)
2010. aug. 5. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Partíció létrehozásánál, be kell írni a rubrikába a kívánt méretet a mostani 500GB helyett. Pl 40000>~40Gb C-nek, erre telepítesz, majd ha kész Sajátgép/kezelés/lemezkezelésen belül formázod a megmaradt rész a D-t...általában.
2010. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lépésről-lépésre:

[link]

2010. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!