Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy Budapesti programozó cég...

Egy Budapesti programozó cég milyen laptopot szolgáltat neked?

Figyelt kérdés
Java és C Sharp meló közűl fogok választani ha minden jól megy fél év múlv és a Covid lenyugszik. Azt tudom hogy ha iOS vagy Mac dev-nek mennék alap hogy Macbook-ot adjanak viszont másik esetben mennyire gyakori hogy egy szar gépet adnak, valakinek bármi tapasztalata aki dolgozik?

2020. aug. 27. 21:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Ez a Ronáldó gyerek másik accountja, nem kell foglalkozni vele.
2020. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6%
Nekem egy Intel Pentium 4-es, 4600 Mhz-es 512 MB RAM, 1GB RAM, OS:Windows XP (32-bit), Visual Studio 2005 és Office 1997 programmal ellátott gépet + 2 CRT monitor.
2020. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egy Lenovo Thinkpad laptopot adtak. I7-es proci, 32GB RAM, 512GB SSD. Multinál dolgozom.
2020. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Jó a Mac én imádom, Final Cut-ot megszerettem és örökké gyorsabb volt mint a Premiere Pro egy sokkal jobb gépen, tudok rajta iOS ra és MacOS re fejleszteni, zenével akarnál foglalkozni profi szitnen? Ott a Logic Pro X, nagyon sok lehetőség van benne. Az összes Adobe app sokkal stabilabb rajta,


Full syncron támogatás van a telefonommal, hivni tudok a laptopról, sms-t küldeni, ha merülne a telóm akármikor a házban bármelyik device ra át dobhatom a hivást lerakás nélkűl, lehet másolni egyikről a másikra bármit ami a clipboard on van, meg pl. Wifi jelszavakt tárol nekem egyik és a másik, nem kell 2 helyre be irjam sosem ja, ki van nyitva egy oldalt a gépen akármikor át dobhatom a telefonra vagy forditva és persze egy nagyon támogatott Unix, szóval én Linuxon se Office-t se Adobe terméket nem tudok használni ha programozni akarok és kell a terminal de Mac en mindent lehet egyszerre!


A legjobb trackpadje van, kipróbáltad sosem akarsz annál jobbat, millió gesztussal, 7-8 év után is probléma nélkűl mennek, baromi jó az értékük, szóval eladod annyi idő után is a köviből már ki spróoltál annyit, Windowos lapopokat max 4 évig tartod és semmi értékük szóval igy nézve pénz is lehet spórolni, tapasztalatból mondom.

2020. aug. 28. 22:28
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

Minden MacFan a "Final Cut"-al jön, mintha mindenki reggeltől estig videókat vágna. Én is szoktam, de csak ezért nem veszek Mac-gépet.


Én telefonról telefonálok, semmi szükség arra, hogy laptopról is telefonáljak, minek? SMS-írás helyett, meg mehet az e-mail. Ha lemerül valamelyik eszközöm, akkor majd feltöltöm, annyira semmi sem fontos, hogy ne tudna várni.


Hatalmas feature a WiFi jelszó megjegyzése, azért már megéri venni ilyen gépet tényleg. Mellesleg a WiFi jelszavakat néha érdemes megváltoztatni és nem hiszem, hogy a Mac kitalálja... :-)


Már ne is haragudj, de egy erőssen Microsoft ellenes gépen miért akarnál Office-t használni, nem hallottál még az OpenOffice-ról vagy a LibreOffice-ról? Sőt ha futtatsz egy virtuális gépet a Linuxon, nos akkor azt futtatsz, amit csak akarsz... :-) De a MacFan-ok agymosott népség, nem sok kreativitással megáldva... :-)


Arról nem is beszélve, hogy a görgetés is pont ellenkezőleg működik, az ablakkezelő ikonok is rittig a másik oldalon vannak, nehogy "hasonlítson" a nagy átlaghoz, azaz hordozza a "különleges vagyok" érzést.


Nekem egy laptopom volt eddig, azt 13 évvel ezelőtt kaptam, és Windows meg Linux fut rajta minden gond nélkül, ha már a tapasztalatoknál tartunk... :-)


Még mindig azt mondom, hogy a Macintosh gépeket lusta embereknek találták ki, akikkel bármit el lehet hitetni és meg lehet vetetni. Ha belegondolsz az emberek mindig többre értékelik azokat a dolgokat, amiért fizetnek!


Látszat emberek látszat gépe.

2020. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy jön ide a Final Cut? :D Amúgy egy belevaló programozó Linuxot használ, főleg vállalati környezetben. :)
2020. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogyan jutottunk el a programozástól a Final Cutig.
2020. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Wifi jelszavakt tárol nekem "


Ezt már a Windows10 megcsinálja és automatikusan csatlakozik. Sőt. A Windows 7 is. Sőt. A Linux is. SŐT! A Samsung telefonom is. Az Apple csak most jutott eddig? Kár. Mindig is utáltam amúgy az Applet. Iszonyat drágák és semmi többet nem adnak. Annyiból veszel egy Predatort :D. Azon aztán semmi se akad. ;). Az Applenel csak a nevet fizeted meg. De amúgy ha valóban fejlesztő vagy akkor egy Linux is elég és bármilyen gép....

2020. aug. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem értetted amit írtam, nem a WiFi tároláson van a hangsúly, hanem, hogy ha egyszer beirtam a jelszavat a laptopomon akkor a telefonon is belép, nem kell 2x jelszavat irni, és forditva is ha a telefonomon irtam be a laptopon be lép...


Hogyne egy Predatorral több mindent tudsz csinálni! :D Elismerem nekem is van gaming gépem, viszont Mac nek is van értelme a szerintem is túlárazott ára ellenére!

2020. aug. 30. 11:09
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem ezt adtak, ez a standard a cégnél: MacBook Pro (13-inch, 2019, Four Thunderbolt 3 ports), 2.4 GHz Quad-Core Intel Core i5, 16 GB 2133 MHz LPDDR3, Intel Iris Plus Graphics 655 1536 MB. 3 évente mindenki újat kap. Régebbit bagóért meg lehet venni.


Magamtól soha a büdös életembe nem jutna eszembe, hogy ennyi pénzt elverjek egy laptopra. Jaa, mondjuk nem Budapest.

2020. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!