Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ti mennyit kérnétek egy...

Ti mennyit kérnétek egy ételrendelő és a rendelésekből statisztikát készítő programért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy készítek egy programot egy kisebb gyorsétteremnek,tehát nem franchisenak és az árazásnál elakadtam,hogy mennyit lehet ilyenért kérni? Van benne idő rendesen és egy adatbázist kezel amibe folyamatosan rendeléseket tesz ha új érkezik aztán látják a bent lévők miket kell elkészíteni majd válaszolnak,hogy mennyi időn belül ér oda az étel.

2020. ápr. 29. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy érted, hogy írtál egy progit, aminek nem lőttétek be az árát előre? Ezen a területen mindig így működött? :D

Én grafikában dolgozom, de bárminek állok neki, előtte lepapírozzuk, hogy amit kér, az mennyibe fog kerülni, ne dolgozzak már feleslegesen...

Nem tudom a reális árat amúgy, de szerintem duplázd meg egyből, amire először gondolsz, legyen miből alkudniuk... Úgyis visszaigénylik :D

2020. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez sokkal bonyolultabb szitu sajnos mint hogy előtte megalkudtuk és sajna nincs meg az az ár amit így elsőre kigondolnék. teljesen elakadtam
2020. ápr. 29. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azt tudod, hogy mennyit dolgoztál vele (idő szempontjából) akkor azt megszorzod az órabéreddel.
2020. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom pontosan visszakövetni
2020. ápr. 29. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
3-5 millió közé saccolom. De a te megrendelőd valószínűleg 200-300 ezer körüli összegre gondolt.
2020. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg építettem egy házat. Mennyit kérjek érte?
2020. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 ilyen ez a magyarság :)
2020. ápr. 30. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!