Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne...

Milyen programmal lehetne meggyorsítani a PC bekapcsolását?

Figyelt kérdés

Nem találom sehol sem azt a progit, amivel időzíteni lehetett a különféle alkalmazások beindulási idejét. AVG-t használok, de mire a Kerio bekapcsol, legalább 1,5-2 perc.

Tudna valaki segíteni?


Op r. Windows XP Profession

Szervizcsomag 2


Alaplap

CPU típusa Intel Celeron 4, 1700 MHz (4.25 x 400)


Rendszer memória 480 MB (PC3200 DDR SDRAM)


Kötetek

C: (NTFS) 102626 MB (37303 MB szabad)

D: (NTFS) 49991 MB (37459 MB szabad)


2008. nov. 13. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Configure Startup Delayer nevűt használom, ebben be lehet állítani hogy milyen sorrendben induljanak el az alkalmazások. Persze sok mást is tud. Kicsit gyorsult a teljes rendszer indulás is, mert nem egyszerre akar mindent betölteni hanem szépen egymás után.
2008. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg ez a progi is tudja,amit mondasz(én nem ismerem),de pl a revo uninstallerben meg a ccleanerben is be lehet állítani,hogy mely programok induljanak automatikusan,és melyikek nem.Mindkettő ingyenes,letölthető a szoftverbázisról.
2008. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezt nem találtam egyetlen magyar oldalon sem:Configure Startup Delayer


Köszi mégegyszer. Nincs a magyar nyelvű oldalon sehol?

Korábban mintha lett volna.

2008. nov. 13. 17:11
 4/4 A kérdező kommentje:
A Startup Delayer-t hogyan szoktad időzíteni? A 3X2 0-át hogyan értik?
2008. nov. 13. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!