Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használható XAMPP webszerverne...

Használható XAMPP webszervernek több oldalra?

Figyelt kérdés

Linux ismeretem végkép nincs és nem is nagyon érdekel.

Csak azt szeretném tudni hogy stabil volna-e több oldalra egy Intel Xeon E5-2420 szerver?

Kaspersky Endpoint lenne a tűzfal.


2019. máj. 2. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A XAMPP fejlesztéshez való, nem production weboldalra.

Linux nem nagy szám, mai disztrókra két perc felhúzni egy webszervert, mindenhez van leírás.


De ha komolyan szervert akarsz üzemeltetni, biztonsági szempontok miatt inkább bízd egy hozzáértőre vagy bérelj colocation hostingot.

2019. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még Youtube szerint elmegy a telepítés, de ha valami error-t dob valamiért akkor már fogalmam sincs, Googlezek, persze ha nem találom akkor passz...

Webszerver meg nem állhat le napokra mert "gondolkozok mi baja lehet".


Tudom hogy jobb lenne bérelni de kaptam egy ilyen szervert ingyen, 1000/1000 net az irodában ingyen van ahogy az áram is, főnököt sem érdekli hogy csináljak amit akarok... Kár lenne nem kihasználni havi költségek nélkül... :)

2019. máj. 3. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Xampp akkor sem lesz stabil, pláne ha terhelést kap. Akkor inkább telepíts egy sima Apache-ot vagy ha Windows, akkor IIS.
2019. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!