Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul el a Forza Horizon...

Nem indul el a Forza Horizon 4 a számítógépemen, miért?

Figyelt kérdés
Amikor meg nyitom a játékot akkor pár másodpercig szürke ablak megnyílik és utána kilép. A DirectX verziója 12. A rendszerkövetelményeknek megfelel a gépem. Kaspersky Total Security vírusírtóm van, de ha kikapcsolo akkor sem indul el. A játék az XBOX ONE konzolomon is telepítve van ugyan ezzel a kóddal (xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx) ez lehet a probláma. A játékot úgy vettem, hogy PC-n és XBOX ONE konzolon is lehet játszani.

2019. febr. 1. 20:41
 1/7 Hímbivaly válasza:
Nekem is megvan ez a verzió, és nekem tökéletesen működik. Magától lép ki a játék? Gépújraindítást próbáltad? Videókártya driver megfelelő? Mi van a gépedben?
2019. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A videókártya szoftwaree szerint naprakész a videókártya, próbáltam újraindítani.


Ez a gépem: [link]



Csak gyári windowsal és ssdvel.

2019. febr. 1. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
rendszergazdai jogokkal fut?
2019. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A játék magától lép ki.
2019. febr. 1. 20:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Jobb klikkel nem tudom rendszergazdaként elindítani máshogy lehet?
2019. febr. 1. 20:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor elindítom a játékot akkor kurzor mellet egy pillanatra ott van a homokóra és a ventilátor is maxon hűt.
2019. febr. 1. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem a kód a probléma, ha az lenne, le sem tudtad volna tölteni.


Lehet, hogy hibás a játék, próbáld meg törölni és újra letölteni. Az is lehet, hogy a géped csak "papíron" teljesíti a minimális gépigényt (eléggé a határon vagy..), és az a baja. Vagy ki tudja? A Forza support fórumon szerintem több szerencsével fogsz járni, ott azt is leírják, milyen adatokat kell elküldened, hogy tudjanak segíteni.

2019. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!