Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadoznak a játékok a...

Miért akadoznak a játékok a gépemen?

Figyelt kérdés

A gépem nem olyan régi(kb.2 éves) Valamiért akadaozik az összes játék ami rajta van.(Fifa 08, CoD 4,...)De nem csak a játékok néha a weblapok és a youtube videók is. Pedig amikor megvettük simán futott minden. Kb. egy hónapja van ez. Általában egy negyedóránként elkezd akadozni, csinálja egy 10-15 percig és abbahagyja.

Csináltam már töredezettség mentesítést,a winyó az 1/10-ig van tele, vírus nincs a gépemen, volt windows újratelepítés de ugyanúgy akadozik minden. Aki tud segíteni annak előre is kösz.


2010. jún. 29. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Érdemes megnézni a belsejét, és kitakarítani azt. Ha túl sok por van már a ventilátorokon, gyengül a hűtés, ami nem tesz neki jót.
2010. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És valószínűleg elég kitakarítani és akkor jó lesz?
2010. jún. 29. 22:03
 3/7 anonim válasza:
Igen lehet h poros volt de lehet h valami program húzza le, de néha a legalapvetőbb a svchost.exe (feladatkezelőben nézd meg h ha nagy a %-os arány akk az lehet. Ja még lehet h BIOS-ban van vmi elnyomás ott is szét lehet nézni és kompatibizálni a rendszert. Remélem segitettem.
2010. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Na figyeld én azt javaslom hogy kicsit rendezd a vinyodat, van RAM felszabadító progi ami tőrli a felesleges szemetet lehet hogy talán ez a gond de az előttem szólóval is egyet értek.

Én ezt a programot használom van benne sok hasznos program :)


[link]

2010. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gép adatokat lécc(proci, memória, VGA, táp, OS)


am meg h vírusírtó nem talál vírust az nem azt jelenti h nincs(sajnos ez nem ilyen egyszerű) :S, vírus is okozhat ilyen gondokat(nem tudom hogy telepítetted újra a gépet teljesen formatáltad vagy hogy raktál fel rá progikat)


MSN, skype, Firefox ha nem használod őket akk zárd be, pl játékoknál, mert elég sokat foglalnak főleg egy magos prociknál eléggé be tud zavarni

2010. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na kitakarítottam. Fúúú hát annyira poros volt hogy az hihetetlen. Azóta mintha újjá született volna.:)Most már nem akadozik semmi. Köszönöm a segítséget.
2010. júl. 1. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a melegedés már csak ilyen csúnya dolog :D
2010. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!