Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadoznak az Unreal...

Miért akadoznak az Unreal Engine 3-as játékok?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a konfigurációm mint ami 2 évvel ezelőtt is volt.A Medal of Honor Airborne meg a Singularity megy maximum grafikán, de néha nagyon beszaggat ezzel rontva a játékélményt. Hozzáteszem hogy két éve ezek a játékok szintén max grafikán meg sem rezdültek. De az összes Unreal Engine-es játékkal így vagyok. Köztük a Penumbrák is. Igaz azok nem UE-sek de most már azok is akadoznak néha néha.Idáig meg semmi bajuk nem volt =S A gépház pormentes mert nemrég tisztítottam de attól sem változott semmi.

Konfigom:

Asus m2n e sli

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+

3 GB Ram

Nvidia Geeforce 7900 GS 256 MB Ram

OS: Xp Sp 2


(volt már újrarakva de tényleg ugyanez volt a konfigom és nem akadozott semmi)


2011. márc. 28. 15:41
 1/3 anonim válasza:
Ez a konfiguráció sajnos eléggé elavult, meg a win xp sp2 is (már vagy 3 éve sp3-at használunk). Én azt javaslom add el a gépet és vegyél új konfigurációt
2011. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves előző.

Sajnos nem olvastad végig a kérdésemet. Azt írtam hogy ugyanezen a konfigon ugyanezek a játékok régebben mentek. Most is mennek de úgy hogy kb 10 másodpercig minden frankó...beszaggat 4 másodpercig kb és utánna megint jó, de így oda a játékélmény...Szoftveres lehet a probléma.Csak nem tudom mit rakjak fel gyorsítóként ami anno esetleg fennt volt =S

2011. márc. 29. 07:01
 3/3 anonim válasza:
Szerintem sem vészes a konfig. El kéne vigye. A gépek elbutulnak idővel, a sok szeméttől meg félbehagyott telepítésektől stb. Op. rendszer mióta nem lett újrahúzva?
2011. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!