Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a FinalFantasy hanyadik része?

Ez a FinalFantasy hanyadik része?

Figyelt kérdés
Régen volt, kb 6 éves lehettem amikor megkaptam a ps1-emet a crash bandicoot 2-vel, és ezzel a játékkal. Az elejére emlékszek, amikor ott vagyok egy ilyen fából készült helyen egy gyerekkel, akinek farka van és nem tudom hogy jól emlékszek-e, mert sok éve volt, de egy macskára emlékeztetett. Aztán megyek egy ilyen sötét helyen, és valamivel világítok közben hogy mindent lássak magam körül pár centis sugarú körben, utána pedig nemtudom mi van, majd arra emlékszek, hogy a haverokkal egy ilyen nagy dagadt valamit kellett legyőzni, akinek a végén ha jól emlékszem lejött a maszkja és asszem elment. Ja és meg tudtam ölni az egyik haveromat! :D Sajnos többre nem emlékszek, ha valaki ez alapján a zavaros történet alapján megmondja hogy ez melyik rész, akkor nagyon hálás lennék. Annyi biztos hogy final fantasy, és hogy a gyerek az elején szőke volt.
2010. jún. 24. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
1-6 nem lehet. A 7-ben valóban szőke a főszereplő csávó, de nincs farka, és nem stimmel amit írsz, az elején egy reaktort kell felrobbantani. A 8 főszereplőjének fekete haja van. Tovább nem tudom
2010. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gyanítom hogy a 7 volt az, mert annak a szereplői voltak olyan ismerősök. Ja meg arra emlékszek, hogy senki nem beszélt, feliratozva volt az egész. Viszont ezekre a észekre tisztán így emlékszek. nem tudom melyik lehetett akkor...
2010. jún. 24. 00:55
 3/3 A kérdező kommentje:
bár annak most nézem vidin az elejét, nem stimmel az egész, teljesen más. Akkor teljesen tanácstalan vagyok...
2010. jún. 24. 00:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!