Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékoknál mennyire észrevehet...

Játékoknál mennyire észrevehető a teljesítménynövekedés, ha 32 bitesről 64 bites oprendszerre váltok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Rainbow Six Vegas, Crysis, Serious Sam HD, NFSShift, meg egyéb mai játékokra. Ha mondjuk van egy GF9600 1GBos kártyám meg egy core2duo 3,2ghz processzor, és 4gb ram. Észrevehetően fog növekedni a teljesítmény?
2010. jún. 16. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyiknek van 64 bitre is lefordított változata. A Crysisnak van, azt úgy játszottam. Nem voltam hanyattesve hogy annyira tépne, igaz nekem csak DualCore 3.2GHZ van, de a videokártyám erősebb. Ha egy játékot kifejezetten megírnának 64 bitesre (több azért a lehetőség a gyorsításra), akkor jobb lenne, de szerintem amíg csak "újrafordítják", addig nem lesz gyorsabb. Amitől jobb lehet, az a teljes 4GB memória kihasználása.
2010. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!