Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Énekhangot hogyan lehet javítani?

Énekhangot hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mutatott nekem egy előadót akinek nagyon rossz hangja van, de egész jól feljavították.


Itt az eredeti: https://www.youtube.com/watch?v=unRldLdllZ8


És itt a végeredmény: https://www.youtube.com/watch?v=JF1HL335W7k



Ezt hogyan lehet elérni?



2018. febr. 25. 17:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És szemmel láthatóan, de énekelnek.
2018. márc. 13. 16:19
 12/17 anonim ***** válasza:
autotune
2018. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 tabaki ***** válasza:

„ez egy sima vicc”


Is. Elsősorban viszont egy igen találó tanmese. Ami pedig az általad linkelt videókat illeti: Általában tartózkodom az erősebb kifejezésektől, de ez arra kitűnő példa, hogy hogyan lehet a szärt f*ssá alakítani, hogy jobban csússzon. Az úgynevezett „eredeti” is egy gagyi módon (igen, autotune) agyoneffektezett hulladék, de azzal csak a dilettánsok együgyű módján égeti magát. A „végeredmény” viszont... na, ott már hatványozottan alázzák meg azzal, hogy minden vokalista ezerszer jobban énekel nála. Ezt ne akard elérni. És tudatosítsd magadban: Ha egy rossz énekhang hibáit eltüntetik, az nem jó hangot eredményez, hanem karakter nélküli, bágyadt pöszögést. És lehet, hogy a büdös életben nem tanulsz meg dalolni, de az ilyen csalás kábé annyira a te hangod, mintha valaki mással énekeltetnéd el -- azzal a különbséggel, hogy abból esetleg még valami jó is kisülhet, ha tehetséges az illető. Ma már annyi mindent el lehet passzolni éneklésként a susmorgástól a szavaláson vagy nyögdécselésen át a rekedt üvöltözésig, hogy valamit csak találsz majd, amiben magadat tudod adni. Ha meg mégsem, akkor a legunalmasabb nyáladzást produkáló hightech sem fog valakit csinálni belőled.

2018. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Szia

Nem tudom, hogy még nézed-e ezt a kiírást de attól én irok.

Mindenféle rossz hangból lehet csodaszépet varázsolni, ezt magamról tudom.

Sok idő és persze jó tanár kell hozzá.

Ha érdekel, hogy otthon mivel tudod ugyan azt a "hatást" elérni mint egy tanárnál, akkor irj. Szivesen segítek.

16l

2018. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szirty ***** válasza:

"Mindenféle rossz hangból lehet csodaszépet varázsolni"


Attól tartok a tehetség nem tanulható. Fel lehet ébreszteni ha szunnyad, lehet csiszolni, de akinek bot füle van az reménytelen.

(Itt nem a kérdezőre gondolok, hanem arra reagálok hogy "mindenféle rossz hangból")

2018. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
15-ös. Teljesen nem értek veled egyet. Miért kell leszolni? Azért mert kedves akartam lenni? Most jöttem erre az oldalra de miután látom milyen bunkók vannak elegem van belőle
2018. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tabaki ***** válasza:

@#16:

Hm. Tizenötös mindössze a tiédtől eltérő véleményt fogalmazott meg. Ez miért „leszólás”? Te is megtetted. Annyi különbséget látok, hogy ő nem bunkózott le téged, de ez némi nagyvonalúsággal igazán eltűrhető...

2018. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!