Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet javítani az énekhan...

Hogy lehet javítani az énekhangot? Egy idö után javul, ha sokat gyakorlunk? Honnét halljuk meg ha valami hamis?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha jobb hangom lenne, olyan átlagos most, van pár ember, aki hallott már énekelni és szerintük jó, de én nem naon hallom annak.

2012. nov. 15. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"Honnét halljuk meg ha valami hamis?" ha ezt a kérdést felteszed, akkor mit akarsz te énekelni??? am az énekléshet kell született tehetség is...


üdv


.:=Adriano=:.

2012. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orsi023 válasza:
Elvileg ha népdalokat énekelsz az tisztítja a hangodat. Igen valamilyen szinten biztos javul, bár veleszületett tehetség nélkül biztos nem lesz olyan mint sok 'sutárnak'. Egy énektanár többet segíthetne, és ezt nem úgy értem, hogy feltétlenül járj egyhez, csak pl. a sulidban (ha még odajársz) lévőt kérdezd meg!!! Remélem segítettem!!
2012. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!