1/6 anonim válasza:
Ha az alaplap legyártása óta történt olyan hardverújítás, amit a BIOS már nem tud kezelni, akkor kell frissíteni. Pl. az új processzor csatlakozása illik ugyan az alaplap foglalatába, de a szoftver már nem ismeri fel.
DE! Tényleg CSAK akkor frissíts BIOS-t, ha muszáj- ha nem romlott el, ne javítgasd! Egy év alatt négy olyan alaplap fordult meg a kezemben, amit a tizenéves tulajdonosa egy kontár módon végrehajtott frissítéssel úgy kicsinált, hogy az eredeti állapotot is lehetetlen volt visszaállítani, végleg felülírta a címzést a marhája. 30-40 ezer forintok mentek a kukába, mert "a Dövíárpisti a gépépítős lájvba' aszonta, félévente érdemes frissíteni a bioszt".
2/6 anonim válasza:
De jó lenne, ha ezt olvasná a dövíárpisti, vagy a Jani.
3/6 anonim válasza:
Komolyan 3 órát tart nekik összerakni egy szaros gépet? És mellé még ilyen elmebeteg tanácsok? Eszem-f_szom megáll.
4/6 anonim válasza:
Aki ért hozzá annak érdemes frissíteni, mert javítja a teljesítményt. Nekem gyorsabb lett a gépem mióta a legújabb BIOS van fent. UEFI-s BIOS-t már elég nehéz elrontani, de azért ha tényleg full hülye hozzá az illető, akkor inkább ne fogjon neki.
5/6 A kérdező kommentje:
Szóval.. a gép összeszerelése után csak annyit kell tennem hogy bedugom a flasht és bootolom a Windowst?
2017. dec. 16. 15:39
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!