Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ehez program hogy megmutat...

Van ehez program hogy megmutatja hogy van?

Figyelt kérdés

Haverom kéztől vett számítógépet és érdekelné hogy neme lett húzva a processzora a régi gazdája azt mondta nincs úgy.

Az én számítógépem nincs húzva, ezért letudjuk ellenőrizni az én gépemen hogy mutatja meg az övén a különbséget. Csak hát jó volna tudni hol lehet ezt megnézni. Biosra gondoltam de én ott nem birok eligazodni. Ha valaki megtudná mondani biosban mit kell nézni mit kel keresni azis elég volna. hűtések miatt idegesiti a gyereket.


2017. okt. 4. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt, hogy volt-e valaha húzva nem lehet ellenőrizni!

Egyébként miért gondolja mindenki azt, hogy ha picit húzva van 1 adott hardver az rögtön tönkre is teszi azt?

2017. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van vagy 500 fele bios. Innen tavolrol azt tudom mondani, hogy olvasd vegig, fotozd le a beallitasokat, aztan tedd vissza defaultra.
2017. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!