Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami megmuta...

Van olyan program, ami megmutatja mit írtam nemrég?

Figyelt kérdés

Most írtam egy szép verset egy txt fájlba, 1x elmentettem, mikor végeztem, akkor is, és most nem találom, félek hogy elveszett, van program, ami mutatja mit irtam nemrég? valami keylogger vagy mittudomén :(

mindenkit felpontozok!



2016. dec. 14. 18:27
 1/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
Próbálj rákeresni a filenévre. A keylogger csak azt mutatná, amit ezután írsz, visszamenőleg nem. Esetleg Recuva, vagy hasonló program, ha törlődött és még nem írtad felül a helyét.
2016. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm, nem hiszem hogy töröltem, mert 1x rámentm hogy mentés, a nevét sajnos nem tudom :(

de köszönöm a gyors választ!

ment a zöld kéz

2016. dec. 14. 18:33
 3/10 DjImipapa ***** válasza:

Elvileg ha elmentetted, akkor a program, amivel csináltad, megjegyzi.

Azt a programot rögzítsd a tálcán, majd rámenve az egérrel jobbegérgombbal klikk, és tádámm ott is a korábbi lista, amikkel dolga volt nekije!:)

[link]

2016. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors válaszokat :)

megpróbálom, hamarosan megírom hogy működnek-e :D

ment a zöld kéz :)

2016. dec. 14. 18:35
 5/10 A kérdező kommentje:

sajnos utolsó, nem működött, azóta telenéztem az összes txt fájlt ami van :D

sebaj, a program hátha működik :D

2016. dec. 14. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
A naplózó és megjegyző programok csak onnantól képesek működni hogy telepítetted és elindítottad azokat. Minden ami a működésük előtt került törlésre azt természetesen a semmiből nem tudják előszedni.
2016. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De mivel 1x elmentettem, így meg kéne lennie, de a txt-t sem találom :( XD
2016. dec. 14. 18:48
 8/10 tabaki ***** válasza:

Írjál még valamit, és mentsd el azt is, csak figyelj oda, hogy hová akarja menteni magától. Gondolom, a másik szöveg is ott lesz, ugyanabban a mappában.


Rendes fájlkezelővel egyébként kerestethetsz a fájlokban lévő szövegekre is, úgyhogy elvileg akkor is megtalálhatod, ha mégsem .txt a kiterjesztése.

2016. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:
Ja, meg természetesen a legutolsó módosítás szerinti sorrendben is listáztathatod a fájlokat.
2016. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem, megpróbálom
2016. dec. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!