Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy törölhetem le a hangot...

Hogy törölhetem le a hangot az első videóról és adhatom hozzá a másik videó hangját (az szebben szól)?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok sose csináltam ilyeneket.

1.

https://www.youtube.com/watch?v=Wufpg9fZH8Q

2.

https://www.youtube.com/watch?v=URuLvyd0n1E



2017. jan. 28. 22:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Próbálgatom de sajno s sehogy sem tudom a képpel összehozni mindig lekésik a kép a hanghoz :(
2017. febr. 1. 06:49
 12/15 DjImipapa ***** válasza:
Pedig hidd el, ahogy a képen van, úgy tuti jó, mert megcsináltam nyilván....:)
2017. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én is megcsináltam mégis a harmadik vagy negyedik mondat már nem stimmel mert gyorsabb a zene ezen mint az eredeti videón volt és hiába rakom bárhova meg állítom az első ének stimmel az első szöveggel de utána a 2-3. már nem.akkor most meg?
2017. febr. 1. 07:29
 14/15 DjImipapa ***** válasza:
Márakkormostmeg az van, jobban nézve, hogy amit a képen látsz első pirossal jelölt rész, az ugye egybeesik, a többit meg sajna a videósávból ki-kicsippentve lehet csak összepasszoltatni. más megoldás nem létezik. Ha kivágsz egy kis darabot a videósávból, mindíg kicsit balra tolódik, , így a helyére kerül.
2017. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 DjImipapa ***** válasza:
Persze tökéletesen 100%-osan nemigen passzol.... csak ha te magad teszed hozzá a feliratot....ahhoz viszont kell egy felirat nélküli verzió is.:(
2017. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!