Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen?! Valaki segitse...

Létezik ilyen?! Valaki segitsen már mer megőrülök. (call of duty)

Figyelt kérdés

tegnap előtt leszedtem a cod2-t és nem működött, jártam mindenfele kerestem h mi lehet a baj, és nemtaláltam mondom jólvan, akkor leszedem a cod4-et


jó tegnap este leszedtem nagy nehezen, ma telepítettem és ez a b*zi megint lepüttyögött.


hát van ilyen?!?!

valaki segitsen már, sosem játszottam még ezzel a gameval és nagyonjónak tűnik szeretném kipróbálni.



Error during initialization:

Video card or driver doesn't support UBYTE4N vertex data.


<és ez alatt van még1 ablak ami a lentebb írtakat írja ki>


----- Initializing Renderer ----

----- Client Initialization Complete -----

Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound

----- R_Init -----

Getting Direct3D 9 interface...

Pixel shader version is 2.0

Vertex shader version is 0.0

Video card or driver doesn't accelerate transform and lighting.

Video card or driver doesn't support UBYTE4N vertex data.



Error during initialization:

Video card or driver doesn't support UBYTE4N vertex data.


2010. ápr. 25. 12:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg, milyen gyártmány a VGA a gépeden, aztán szedd le a driver frissitést a gyártó honlapjáról. Hátha segít valamit. De a géped alapból gyenge ahhoz, amit vársz tőle. Nekem most csak egy kis irodai gépem van, integrált VGA-val, nem is próbálok rajta játszani, majd ha elkészül az új, majd azon.
2010. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

van 1 asztali gépem mármint nem nekem hanem az közös a családba és arra megpróbálom most feltenni. ha akkor se megy akko feladom, mivel nincs itthon senki ma ki tom játszani magam

holnap meg amig nem jön haza az öcsém addig tolhatom 4 előtt

2010. ápr. 25. 12:53
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak nehogy lefagyaszd, mert akkor agyoncsap apád...
2010. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát b*sszameg a k*rva életbe azon se megy. most akkor mit csináljak?? tud valaki jó fps játékot ami hasonlit a codra?
2010. ápr. 25. 15:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, majd ha lesz erősebb géped, azon játsszál vele. Ez van, ezek az úgynevezett "technikai akadályok". Rakass össze egy erőset, nem baj, ha havonta egy alkatrész van meg, legyél türelmes. Előbb-utóbb összejön. Én fél évet vártam, de hamarosan meglesz.
2010. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
szuper, de maga a gép megfelel, csak a videókártya szar. ha abból szereltetnék be újat.. bár nemtom, laptopba lehet kicseréltetni videókártyát? mert ha igen akkor azt megcsinálnám ezen a gépen (mer ez dell lapi)
2010. ápr. 26. 13:20
 17/17 anonim ***** válasza:
egyszerű a dolog. szedd le a d3d9.dll fájlt , és másold be a főkönyvtárba és megy !!!! nekem is ilyesmi kártyám van és ezt írta ki de már fasza. low - médiumon szuperűl megy :)
2014. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!