Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bent akad a játék kint nem mi...

Bent akad a játék kint nem mi lehet a gyenge?

Figyelt kérdés

Sziasztok észrevettem több új játéknál is hogy bent pl,házban lassul neha akad is a játék viszont kint az utcán meg semmi akadás lassulás a grafikát hiába álitom magasra -alacsonyra ugyan az talán magason intenzivebb de nem sokkal , a két játék aminél észrevettem a Fallout 4 és a Doom 4 a kérdésem az lenne hogy mi gyenge a Ram ,proci,vga? A laptopom Lenovo G580

I7 3632qm 2.2(3.2 Turbo)

Ram 8 gb 1333 mgh

GeForce gt 635m 2Gb



2016. okt. 7. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Te az utcán szoktál játszani ?
2016. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néha szoktam főleg ha jó az idő de csak amíg az akku birja! :)
2016. okt. 7. 08:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Te hogy fogalmaztad volna meg?
2016. okt. 7. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
A játékmeneten belül.
2016. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a videókártyával ne csodálkozz. Bár általában fordítva szokott lenni, a kinti nagy terektől hasal meg a gép.
2016. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kingdefender válasza:
Ha a grafikus beállításoktól függetlenül ugyanúgy akad a játék akkor nagy a valószínűsége, hogy cpu limites a géped. azaz a cpu a gyenge. Ha viszont ahogy csökkented a grafikát és a játék jobban megy akkor a gpu a ludas. Ez játéktól is függhet.
2016. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!