Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Leviplatformer kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy egy játék (Wolfenstein:Enemy Territory) nagyon akad. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nemrég volt szerelőnél alaplap hiba miatt, de elötte tökéletes volt. A videókártya kiváló (jó teljesítményű Ati radeon) én nem erre gyanakszok. A játékban a legrosszabb (fastest) grafikán sem megy.
2016. jún. 26. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
És a szerelőtől ugyan az a gép is jött vissza mint amit te elvittél hozzá?
2016. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,az jött vissza,és minden egyéb(pl program,filmek)jól megy rajta.3 Gb RAM,mert egyet ki kellett venni,és ugye egy új alaplap,mert az még szerelő elött meghibásodott...
2016. jún. 27. 09:04
 3/5 anonim válasza:
Ha jó a teljesítménye a kártyának miért evvel a játékkal játszol?Én megértem hogy tetszik de akkor mégsem lehet olyan jó teljesítményű kártya.másik játékkal próbáltad már?
2016. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elvileg a szerelő hoz egy játékot,és azt mondta:

-Ha ez is akad,akkor valami van a géppel,valami grafikus fájl hiányzik...

2016. jún. 29. 11:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Elhozta,nem akad az a játék...

Már ezen azért is csodálkozok,mert már naaaagyon rég óta játszom és nem akad!

Most ezt egy paranccsal sikerült orvosolni ezt,de ezért vagyok kiakadva!Ezelőtt nem kellett parancsot használni,simán ment! Márpedig nem nagy játék,(grafikai szinten)XP-n is elfutott,Win7-en is,nem tudom mi lehet a baj...Szerelő megmondja,de nem értem:Fastest(legrosszabb)grafikán sem fut,windows-t átraktuk úgymond "XP" változatba,és úgy sem ment...Ha valaki tud valamit még írja le legyen szíves!!!

2016. júl. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!