Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az az I-Doser program jó?

Az az I-Doser program jó?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 22:06
1 2
 11/13 anonim válasza:

hát figyelj én magamtol is röhögök ha jó kedvem van ha még az is rá tesz akk már kajak röhögő görcsöt kapok XD


na de hogy káros e az agyra azt senki sem mondja nem féltitek az agyatokat vagy mi XD

2011. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 No.2 válasza:
sztereo füles, legerősebb basszus, semmi hatás...
2011. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Baromira szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban, de azért rászántam magam egy próbára...A sleeping angels-t próbáltam eddig csak, és annyit érdemes tudni rólam, hogy egy átlagos napon nem alszok el könnyen, állandóan gondolkodok valamin, DE amikor ezt végighallgattam azt tapasztaltam, hogy egyszer csak hirtelen elfelejtem min agyalok, megszakad minden és egyre nyugisabb állapotba kerülök...és a legdurvább, hogy elaludtam azelőtt, hogy lejárt volna a 25 perc...Arra riadtam fel, hogy a laptop riaszt az alacsony akkumulátor töltöttség miatt :D
2014. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!