Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az az I-Doser program jó?

Az az I-Doser program jó?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó.....inkább érdekes...speciel rám semmi hatása sincs :D
2008. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hát, fogós kérdés, mit értessz az alatt hogy jó? Rendesen fut igen. De nem sok hatása van ezeknek a hangoknak, bár lehet én csinálok valamit rosszul+ türelmem sincs ilyen 40-50 perces sípolásokat végighalgatni
2009. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A nitrous nevűt próbáljátok, ha arra vagytok kíváncsiak, h mükszik-e. Az csak 10 perces, és utána jó 20 percig mindenen röhögni fogtok amit láttok/hallotok. :D
2010. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát szerintem nagyon jó. Ugyanis én többet is kipróbáltam.

Milyen hatásaik voltak:

Az orgasmnál a szapora légzés és a szexi hangulat(ami bő másfél óráig tartott).

A kokain után énekelve mosogattam (amugy utálok mosogatni)

Az ecstasy na attol pofám leszakad (ezt jónak vehetitek :D)

A happy-tól csak röhögni tudtam bármit hallottam láttam éreztem.


Szerintem olvassátok el a használati útmutatót mert nagyon jó a progi. xDxDxD

2010. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

utolsó: ezt a választ ctrl c - ctrl v-zed minden Idoseres kérdéshez csak mellékesen


én még csak a Nitrous-t próbáltam de nem ment...

2010. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem szándékoztam volna mindenhova ki írni de a sok low lusta keresni és inkább válaszolok mindre. :D
2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tök király télleg vihigok nimdenen, fel is van véve videóra.

MINDENKI PRÓBÁLKA KI!!!!

Megéri azt a búságt sistergést hallgatni 10 percig!!!

2010. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én tegnap meghallgattam az LSD-t, és utána emelkedett állapotban eszembe jutott, hogy abból leszek gazdagabb, mint Demján, hogy kifejlesztem krónikus szellentési bántalmakkal küzdők számára az illatosított végbélkúp-filtert, aminek az illata szellentéskor a szarszaggal keveredve rózsaillatot eredményez... aztán ezen röhögtem 10 percig...

Jól fejlett a humorérzékem, de mondjuk ennyire nem... mindenki döntse el, hogy ez hatás-e...?

:)))))))))))))

2010. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem ez a legfőbb hatása. A lényeg az eufória és az "erős" (egyéntől függően) hallucináció. Tehát hangokat hallasz furcsa nem létező dolgokat látsz. aki többet szeretne tudni a hangok hatásairól annak javaslom a [link] ez angol oldal, de itt a gógle fordítása is (a neveket is lefordította ami nem jó a kezdők esetében mivel nem tudják eldönteni h mi is akar ez lenni. :)) [link]
2010. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zanatkornel válasza:
Hát.. Hallgattam az antisad-et (elvileg röhögőgörcsöt kapok tőle). Hallgattam 30 percig azt a viselhetetlen búgást, és ahogy halkult az a zaj fokozatosan, egyre jobban kezdtem röhögni. Utána amire ránéztem röhögtem, kapkodnom kellett a levegő, a szívverésem eléggé felgyorsult. De aztán 1-2 perc után teljesen elmúlt, de nagyon jó hatása volt, mivel rossz kedvem volt, és most még mindig mosolygok 10 perc után.
2010. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!