Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell figyelni operáciös...

Mit kell figyelni operáciös rendszer vásárláskor (Windows 10)? Ha most rendelek valahol egy op rendszert akkor egy kódosz dobozd hoznak ki vagy egy lemezt? Vagy ezt, hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mire kell figyelni operációs rendszer vásárláskor, mert eddig minden gépemen előre telepített renddszer volt amit elindítottál és putty ott volt a windows. (Tudom, hogy kell feltelepíteni tudom, hogy usbvel fel lehet a Media Creator Tool segítségével csak a doboz tartalmával illetve a hasonlókkal nem vagyok tisztában

2016. aug. 5. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
"Media Creator Tool" Mivan vele? Bedugod a pendrive-ot, és feltelepíted a windowst
2016. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hominida ***** válasza:
#1: Jó, de mi kerül a pendrive-ra?
2016. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt írta, rendel Windows 10-et. Lehet én vagyok a hülye, de azt hittem, meg akarja venni.
2016. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Okay senki nem értette a kérdést, de valaki kapisgálta megakarom venni a win10-et aqua.hu-n. És arra voltam kíváncsi, hogy én abban mit fogok kapni. Egy kódot vagy egy cd-t vagy mind a 2-őt?
2016. aug. 6. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, hogy onnan mit kapsz, azt nem tudom. Én iPonon vettem pendrive-osat. Sima kódot nem hiszem, hogy kapsz, mert kell egy telepítő lemez/pendrive is.
2016. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hominida ***** válasza:
De ez azt jelenti, hogy kapsz egy pendrive-ot, rajta a telepítővel?
2016. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mellé egy kódot
2016. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha megveszek egy windows 10-et a pl. Aqua.hu-n a kiküldött dobozban egy kódot kapok csak ugye ?
2016. aug. 6. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg egy pendrive-ot és egy kódot, de lehet lemezt és kódot
2016. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!