Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ről vélemények? Új...

Windows 10-ről vélemények? Új PC-t vásároltam, Windows 7-et, vagy 10-et ajánljátok jobban? Kinek melyik vállt be?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 23:21
1 2
 1/14 koenix válasza:
100%
helló, mindenképp ajánlom a windows 10-et. Én 3 évig használtam win 7-et mivel az volt a legjobb. De ahogy kijött a win 10 egyből kipróbáltam. Nagyon jó, az eddigi éegjobb windows! megéri
2016. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

5 évig biztosan használtam a Windows 7-et és már több mint egy éve (még megjelenés előtt) elkezdtem használni a Windows 10-et. Néha apróbb bugok vannak benne, de nem olyan, hogy használhatatlan legyen a rendszer. Ezt leszámítba egy nagyon jó rendszer, jobban fut rajta nálam a GTA 5, mint Win 7 alatt.

Én is ajánlom a 10-est, na meg persze a legújabb és a 7-nek úgyis meg fog szűnni a támogatása pár év múlva.

2016. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ellenkezek az előttem írókkal, de én, bár 10-est használom muszályból, szívem szerint amíg támogatják a 7-est azon maradnék. Nem rossz a 10-es csak van pár idegesítő hibája.
2016. júl. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van hibaja a 10-nek, de inkább azt rakd az új gépre, mint a 7-et.
2016. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is gondolkodom a 7 lecseréléséről 10 re. Milyen hibái vannak a 10 -nek? Érdemes-e lecserélni?
2016. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pl én tisztán raktam fel és nem nyit meg egy Windows alkalmazást sem (kamera, áruház stb) csak beugrik az ablak és hirtelen bezárja.

vagy az, hogy ha bekapcsolom mindíg azt írja, a "műveletközpont", hogy be van kapcsolva a repülési üzemmód, kék az ikon, miközben ki van kapcsolva,

ugyanez a "ne zavarjanak"-al. Az műveletközpont ikonja le van zárva egy, le van tiltva, mintha be lenne kapcsolva a "ne zavarjanak". pedig nincs.

2016. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
meg nálam nem működik a rendszer visszaállítása.
2016. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A méregdrága hangkártyám több funkciója nem működik win10 driver ellenére. A Laptop ami addig gyors volt, most csiga lett. Mappa vagy meghajtó megosztás az istenért se megy, vagy jelszót kér. De fingom sincs hogy milyen jelszót. Semmi játék vagy ilyesmit nem telepítek a C meghajtóra, mégis megzabált 79 GB-ot, tiszta telepítéssel, egy hónap után, eredeti Windows. Nem vagyok hülye, nem a kuka van tele, sem az ideiglenes fájlok, stb.

Amúgy stabil, a játékok is jól mennek, a videókártyák jobban teljesítenek érzésre.

2016. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttem, várok még a Windows 10 -zel, maradok a Windows 7 Ultimate -nél.

2016. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sikerült olyat kérdeznem a helpdeszkes fiútól hogy miután hozzáférést adtam a géphez, konzíliumot hívott össze :) De nem tudták megoldani hogy az ikonok úgy maradjanak, ahogy én elrendezem. Folyamatosan átrendezte a windows, ahogy éppen gondolta, random. :) Illetve még mindig, csak már lesz@rom.
2016. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!