Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programok futnak wine...

Milyen programok futnak wine alól ubuntun?

Figyelt kérdés
Az msn-nel és a bsplayerrel próbálkoztam(több verzióval is),de egyik sem sikerült,ráadásul egy csomó szemét lett a gépemen,amit nem tudok eltávolítani,akkor sem,ha eltávolítom a wine-t.
2008. szept. 28. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Wine alatt nagyon sok dolog fut (szinte csak a játékok kivételek, de a felhasználói programok teljesen jól futnak), pl. azok is, amiket említettél. Bár a BSPlayert nem értem, nagyon jó médialejátszók vannak linux alá (pl VLC), illetve chat kliensek is vannak (pl aMSN, GAIM, Kopete).


Persze ha most ismerkedsz a wine-nal, akkor kicsit idegennek tűnhet, de olvasgass leírásokat, fórumokat, és menni fog.

[link]

2008. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telepítettem a vlc-t és az amsn-t.Igazad volt mind a kettő tökéletesen müxik.Legalább olyan jók,mint a winfosos testvéreik.Köszönöm a segítséget!
2008. szept. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!