Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » [n00b warn] ETS2-höz, olyan...

[n00b warn] ETS2-höz, olyan modot keresek, ami EU térképes és nincs lerövidítve benne az idő! Van ilyen?

Figyelt kérdés
Az idővel lehet variálni, elképzelhető, hogy ki lehet kapcsolni a wrap/speed-et két város közt, de nem értek hozzá :(

2016. júl. 6. 08:29
 1/3 anonim válasza:
Helló, ott a Magyarország térkép(úgy találod meg hogy Hungary map ugye a külföldiek miatt) Frank007től(magyar készítő) abban nincs lerövidítve az idő illetve a map 1:1 arányban készült kivétel a városok mert azok kb. 1:2 arányban de ott tényleg lassan pörög az idő.
2016. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van itt más is:

Simulation speed


A very nice feature is the "warp" console command.

It allows you to set the simulation speed of the game.

For example...


Code:

warp 0.8

2016. júl. 7. 09:54
 3/3 anonim válasza:
Ja hogy úgy... 1-es vagyok csak a nevem kiiktattam :D Gondolom minél alacsonyabbra veszed az értéket annál lassabban pörög az idő bocs hogy későn válaszoltam csak a GyK nem küldött emailt meg mostanság nem voltam netközelbe xd
2016. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!