Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet DVD-t...

Milyen programmal lehet DVD-t írni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy próbáltam DVD-t írni Nero-val, Windows Mediaplayer-rel, de a TV DVD lejátszója nem tudja megnyitni. Valaki tud olyan DVD író programot ami jó?

2016. jún. 28. 09:23
 1/6 Gyilok91 ***** válasza:
Windows is képes rá csak simán rá másolod és kész is. Abban már nem vagyok biztos, hogy a TV felismeri-e mivel nem lehet a formátumot változtatni.
2016. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
InfraRecorder vagy Nero ezt a kettőt ajánlom
2016. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hominida ***** válasza:
A Nero teljesen jó. Könnyen lehet, hogy valami olyan formátumot írtál fel a lemezre, ami nem normál DVD. A biztonság kedvéért nézz utána a lejátszó doksijában, hogy pontosan milyen formátumokat hajlandó elfogyasztani.
2016. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK akkor a Nerot megpróbálom.
2016. jún. 28. 12:22
 5/6 anonim válasza:
Én is a NERO-t ajánlom. Ezen kívül az sem mindegy milyen lemezre másoltad (-R, -RW, +R, +RW????)!!! Nem minden lejátszó tud minden formátumot lejátszani!!!! További probléma lehet még, hogy le van-e ZÁRVA a lemez!??!Általában akkor sem játsza le!!! Nem mindig zárja le automatikusan, ellenőrizd , hogy ki van-e pipálva a beállításoknál!!!
2016. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le kell zárni a lemezt és plusszos DVD-re ajánlott mert ezeket jobban bekajálja a gyengélkedő asztali lejátszó.
2020. máj. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!