Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor le lehet nyomozni...

Most akkor le lehet nyomozni valakit ip cím alapján vagy sem?

Figyelt kérdés
Voltak nagyon sokan akik azt mondták, hogy IP cím alapján nem lehet valakit lenyomozni. Ebben nem értettünk egyet viszont mivel nem tudom megmutatni, hogy hogyan lehet így nem tudok mást mint elfogadni az ő véleményét. Azonban szerintem az engem igazol, hogy a Windows 10 házszám pontosan be tudott mérni. Most akkor mégis lehetséges méter pontosan bemérni valakit IP cím alapján??

2016. máj. 21. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Elég rendesen meglehet határozni egy ip cím alapján az illető helyét, de van hogy 10 méteres eltérés is lehet!
2016. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Akár kilométeres is lehet esetenként, erre nem lehet építeni.
2016. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igazából fogalmam sincs hogy kell viszont volt aki azt mondta, hogy annyira rém egyszerű, hogy egy mezei user is simán be tudna mérni bárkit csak nagyon vigyáznak erre az infóra, hogy ne tudja minden hülye megcsinálni ezért csak ilyen "demo" bemérőket villogtatnak mint a iplocation vagy az ipaddress.com ami engem rendszerint az ország másik felére tesz :D
2016. máj. 21. 15:54
 4/21 A kérdező kommentje:
Windows 10-nek mégis sikerült pontosan bemérnie :) Ha engem aki a semmi közepén lakik be tudott mérni nem hiszem, hogy másoknál tévedne kilómétereket.
2016. máj. 21. 15:55
 5/21 anonim ***** válasza:

#1: Te mi az istenrol beszelsz?

A szolgaltatod tud egyedul IP-cimet es idopontot osszekotni egy elofizetovel, annak a lakhelyevel.


Termeszetesen meg lehet cafolni, itt a jelenlegi ip cimem, mondd meg barmilyen pontosan hol vagyok:

94.27.232.155


A Windows 10 nem az ip informaciokat hasznalja, hanem a szamitogepedtol ker geo-informaciokat. Ezeket a bongeszok kulon engedely nelkul sosem kuldik ki.

2016. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez nem böngészőn fut keresztül :DDD A windows 10-ben van maps. Az mért be.
2016. máj. 21. 16:03
 7/21 anonim ***** válasza:

[link] Pl ezzel


Amúgy a Windows nem csak IP alapján csinálja, hanem a látható Wi-Fi hálózatokat is felhasználja hozzá.

2016. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja meg az azért érdekes, hogy telefonon elég sűrűn engedélyeztem és azok nem hogy nem abba a városba raktak amiben én lakom, de még csak a megye sem stimmelt. Ez meg házra pontosan megmondta hol vagyok :D
2016. máj. 21. 16:04
 9/21 A kérdező kommentje:
Tök jó, mert ez felsorolt 5 várost amiben lakhatok, de még csak a közelében sem lakok egyiknek sem :D
2016. máj. 21. 16:06
 10/21 Amarok Tonrar ***** válasza:
A jelenlegi IP címem alapján, én bő 40 kilométerrel máshol vagyok, mint hittem.
2016. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!