Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az öcsém szülinapi buliján...

Az öcsém szülinapi buliján Karaoke lenne a terv, és engem bíztak meg, hogy hozzam össze. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Szóval van egy laptopunk, hozzá mikrofon, és lent szeretnénk a Hifin hallgatni, a TV-re rákapcsolva. Hogy lehetne ezt? .. ez egy program? Le lehet valahonnan tölteni? A segítséget előre is köszönöm!
2008. szept. 22. 11:53
 1/4 anonim válasza:

A programot letöltheted innen:

[link]

Hozzá magyar nyelvi csomagot innen:

[link] karaokeplayer/languages.html

Ez a program MIDI fájlok lejátszására hivatott (.mid, .kar stb.)


Innen tolthetsz le zeneket:

[link]

^ez egy torrent oldal, ahol októberig még szabad regisztráció van, és a letöltést sem számolja, szóval csak hajrá...amúgy ahogy néztem itt csak DVD formátumban vannak, tehát ezekhez szükséged sincs a fenti lejátszóra, csak egy videólejátszó programra.


Innen is tölthetsz le dalokat: [link]

csak erre az oldalra kell meghívó is, hogy beléphess (amivel én szívesen szolgálok, ha szükséges)

Még keresgélhetsz a neten, hátha kapsz egyebütt is.


Ami a technikai részt illeti: a hifi hangfalait csatlakoztasd a laptop hangkimenetehez, a tévét viszont nemtom, hogyan lehet csatlakoztatni, és ahogy néztem, kicsit nagyobb kunszt kell hozzá (de lehet hogy megoldható S-video-scart kábellel is-videokártyától függ). Node szerintem a számítógép képernyőjén is élvezhető lehet.


Sok sikert, remélem segíthettem.

Attila

2008. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

viszont rájöttem, hogy van egy kis probléma. Nemrég lett újrarakva a gép, és az "alaplapi driver plusz a hangkártya" sincs még telepítve. Így lesz hangja a hifin?

2008. szept. 22. 21:35
 3/4 anonim válasza:

Hát ha van hangja simán, csak úgy a gépnek, akkor persze. De nem olyan nagy ördöngösség a drájvereket telepíteni, max 10 perc (persze ha megvan a CD ;) ). Odateszed, hogy rakja, s automatikusan feltesz mindent sorban általában az alaplapdrájveres cédéről, te csak nextnextfinish-t kell nyomjál, s közben vaegyszer újraindul a gép, sannyi.

Jó mulatást!

Attila

2008. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2008. szept. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!