Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne le venni...

Jokkaa kérdése:

Hogyan lehetne le venni telorol az icloud zárat ha benne vagyok valakinek a fokában és nem tudom a jelszot? Iphone 4s!?

Figyelt kérdés
fontos lenne
2016. márc. 22. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezed valakit, hogy mi a jelszó.
2016. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"423. §148 (1) Aki információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Azt hiszem, ebben benne van minden, amit tudnod kell, kérdező.

2016. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
érthető!! de igy vettem a telefont csak nem nagyon értettem mig igy hozzá de gondolom akkor ezért is engem vesznek elő mert be vagyok jelentkezve egy fiokba és nem birok belőle kilépni !????
2016. márc. 23. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, akitől vetted, hogy lépjen ki. Ha nem tudja a jelszót, akkor sanszos, hogy lopott telefont vettél. Doboz, töltő, headset, ilyenek voltak hozzá?
2016. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!