Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvan valakinek a KB955704...

Megvan valakinek a KB955704 frissítés Win Xp-hez?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi, Win XP SP3 op. rendszeres gépünk (cég), amely nem látja a 64GB-s pendrive-ot (Win 7 igen). A Microsoft kiadott korábban egy frissítőcsomagot az XP-hez KB955704-x86HUN és x86ENU néven, amely pont ezt a problémát hivatott orvosolni, azaz ezzel látja az XP a nagyobb tárkapacitású pendriveokat is.


Sajnos a Windows XP 2014. április 8-a utáni támogatás megszűnésével a Microsoft letöltő oldalán már nem érhetőek el az XP frissítések, így már nem nagyon található meg a neten sem ez a frissítés, nekem viszont nagy szükségem lenne rá.


Ha valakinek megvan, megköszönném, ha elérhetővé tenné a számomra is.


Köszönöm előre is.



2016. febr. 23. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kompatibilis? Végülis nagyon egyforma rendszerekről van szó...



[link]

2016. febr. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kompatibilis, hiszen más az op. rendszer.
2016. febr. 24. 19:23
 3/5 123456valami válasza:
2017. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 123456valami válasza:
Nekem meg az a frissítés kellene, hogy a Pendrive -t ki lehet húzni, leválasztás nélkül is.
2017. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én egy kis keresgélés után megleltem. a profi mappában van ezen az ftp szerveren.

Link: [link]

Nekem működött XP SP3-as magyar rendszeren.

2018. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!