Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri Ubuntut windows mellé...

Megéri Ubuntut windows mellé rakni?

Figyelt kérdés
Szeretnék az ubuntuval ismerkedni, de félek nem igen fogok eléggé érteni hozzá... Megérné windows mellé feltelepíteni?
2016. márc. 21. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben megéri, én is használtam a kettőt egyszerre, de a Linux nyert, ezért maradt is :)
2016. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mekkora partíciót válasszak le neki kb? Illetve ha feltelepítem és a windowst szeretném megtartani, hogyan törölhetem az ubuntut úgy hogy a windows ugyanúgy el fog indulni ahogy jelenleg? remélem érthető a kérdésem
2016. márc. 21. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora a Merevlemezed?
2016. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, az hogy win-nek mekkora particiot hagysz az fugg attol hogy melyik win-t rakod fel, mekkora a vinyod, mire akarod hasznalni a win-t stb. Nekem pl win10 nek van 50gb hagyva, munka miatt hagytam meg, ms office, photoshop stb, ezek nem nagyon akarnak menni linuxokon, de nekem erre sok is lett az 50gb, lehet eleg lenne 20 is, es hiaba hittem hogy hasznalni fogom, 2-3 honapja ra sem neztem mert mindenre jo a linux amire szuksegem volt, sot az ut2004 (.exe -s) jatek win10-en nem ment, ubuntun igen :) ironikus
2016. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A telepitesrol nem beszeltem, csak nagyvonalakban mondom el, ha kerdes van irj privatban. nem mindegy a sorrend, elsonek a win megy fel aztan a linux, a Linux boot menujet fogja hasznalni szoval ha a linuxot leszeded akkor a win-t minimum frissitened kell, legalabb is ezt tapasztaltam az elmult 12 evben, de ez nem a linux hibaja, sot a windows e, mert a win nem tamogatnja maga mellett csak egy masik win-t, aztan nem mindegy a linuxnal is hogyan particionalsz ha dualboot-ot akarsz
2016. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

+2 opcio

1/ ha. Csak ki akarod probalni, megnezni 1-2 alkalommal akkor lehet live rendszert inditani pendrive-rol

2/ volt regen egy WUBI nevu program, meg 2012-ben, az sajnos tudtommal csak 12.04-es rendszerig tamogatta DE, azzal windows-ban elinditottad wubi.exe -t, felraktad, restart es ott is volt az ubi, aztan ha meguntad akkor windows-on belul uninstall es vege is, sajnos a 12.04 mar elegge elavult hisz most jott ki a 16.04 de ez is egy opcio

2016. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!