Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítséget kérnék, sűrgősen!...

Segítséget kérnék, sűrgősen! Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Naszóval, nekem van egy nCore fiókom. Letölttötem pár dolgot, de azt írja ki, hogy van egy hit'n'runos hónapom, vagy mim.

És azt írja, hogyha a következő hónapban nem töltöm vissza a programoakt kitiltanak véglelegesen. Naszóval én most seedelem őket mindennap, de ez se segít... uTorrentet használok ,kiírja a seedelést, mit csinálok rosszul, segítséget kérnék!!! :(

Az arány 0.00-án van, már csak pár program van hátra ,de félek, hogy kitiltanak :(



2016. febr. 1. 00:47
 1/7 anonim válasza:
100%

Elvileg két lehetőség van.

1. visszatöltöd az egész programot (1.00-ás arányig)

2. 48 órán keresztül seedeled, ilyenkor nem számít, hogy mennyit töltöttél fel


Javítsatok ha valamit rosszul tudok

2016. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg már free leech van nc-n, azaz csak a feltöltési idő számít, az arány tökmindegy.

Amúgy ha leszedtél egy népszerű torrentet, és senki sem tölt tőled, használsz routert, akkor valószínűleg passzív módban seedelsz.

Ha ez fennáll, akkor keress rá a port forwardingra, vagy kérj valakitől segítséget.

2016. febr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha passzív seeder vagy, az időt ugyanúgy számolja, csak feltöltésed nem lesz.
2016. febr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 donfetibo ***** válasza:
51%
nyisd meg az nCore oldalt és min 3 napig menjen a gépedet non-stop de úgyhogy az nCoren fent legyél és akkor jónak kell lennie én legalábbis így szoktam és eddig nem volt vele gond!☺☻
2016. febr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszike91 ***** válasza:
Cseréld le az utorrentet. Deluge vagy qbittorent jobb lesz, azokkal nekem még nem voltak problémáim.
2016. febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nCore oldalát felesleges megnyitni! A letöltött torrent fájl számít csak. Ha ismerősöddel osztasz meg egy torrentet, akkor ő biztos nem fog belépni a te nCore profiloddal. Mellesleg 15 perc inaktivitás után az oldal kitessékel
2016. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megpróbálom :)
2016. febr. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!