Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tomb Raider 2013 haj beállítás?

Tomb Raider 2013 haj beállítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy letöltöttem a 2013-as Tomb Raidert és sem a Launcherben, sem a játékon belül nem engedi, azaz "szürkén" mutatja azt az opciót, amivel a haj minőséget be tudnám állítani. DLC-kel együtt töltöttem le, és két féle crack volt hozzá. A SKIDROW és a REOLADED. Language selectorral át állítottam a nyelvet Oroszról Angolra, arról meg lemagyarosítottam. Szóval ezzel mit lehet kezdeni? Vagy ez mégis csak egy letömörített verzió amiből kivették a hajminőséget? Ha kell leírom a konfigomat is. Előre is köszönöm!

2016. jan. 23. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen videókártyád van?
2016. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dx9 ben fut a játék valószínűleg, vagy dx11 előtti kártyád van, vagy xp t használsz(felteszem nem), vagy valamilyen fura okból kifolyólag azt hiszi a játék, hogy ezek egyike áll fenn(ez lehet a helyzet, ha integrált gpu mellett van dedikált kártyád is). Milyen vga d\oprendszered van?
2016. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ATI Radeon HD 4600-as 1GB DDR3-as. És 64 bites Windows 7-em van.
2016. jan. 23. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4xxx család dx10.1 et támogatott csak(legalábbis gondolom mindegyik, anno 4830 am volt, annál ez volt a helyzet ha jól emlékszem),de egyrészt sokról nem maradsz le, másrészt meg ez a kártya nagyon kevés lenne hozzá(~ha támogatná sem lenne benne sok örömöd).
2016. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, már utánnaolvastam angolul és így van. Nem támogatja a D11-et. Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 30. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!