Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sims 3 játékban hogyan kell...

A Sims 3 játékban hogyan kell megrendeléseket csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap pl. hotdogot kellett volna készítenem valakinek, vettem hozzá virslit, beraktam az eszköztárba, de még mindig hiányzott valami, és nem engedte megcsinálni.


Vannak könyvek vagy valahol leírás, amiből lehet tudni, hogy egyes kajákhoz mik kellenek?



2016. jan. 23. 09:17
 1/3 Devil *_* válasza:
A könyvesboltban vannak receptek, de valahol kiírja az étel mellett a hozzávalókat (már régen játszottam, azért nem tudom hogy hol). Az, hogy el tudja készíteni a jártassági szinttől is függ.
2016. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rég játszottam, de úgy rémlik, ha hotdogot kér, akkor rákattansz a sütőre, csinálsz hotdogot otthon és berakod az eszköztárba. Külön nem kell venni semmit.
2016. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt az eszköztárasat is kipróbálom, erre nem is gondoltam. A recept már megvan, de az kevés volt. Azért mindkettőtöknek ment a pacsi. :o)


===========================

2016. jan. 25. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!