Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell azt beállítani,...

Hogyan kell azt beállítani, hogy a D-re is mentsen és ne csak ott legyen a program?

Figyelt kérdés
A Sims 3-ról van szó, egyébként. Az a probléma, hogy nagyon gyorsan megette a C meghajtót, ezért magát a játékot uninstall-oltam és áttelepítettem a D meghajtóra. Rengeteg hely felszabadult, viszont annyit mentettem, hogy most már a hibakódok miatt nem engedi elmenteni a játékot és a C megint fullon van. Megnéztem és tényleg, az összes játékállást oda teszi ami nem kis helyet foglal el, pedig mint mondtam, a játék a másik meghajtóra van telepítve. Hogyan lehetne beállítani, hogy a D-re mentsen? Előre is köszönöm a segítséget!

2016. jan. 18. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmelhet nálad ha áttetted a játékot, és az a több gigányi felszabadult hely máris tele lett.... mentésekkel(?). Akárhogy nézem 200 mb az összes minden, egyedi tartalmak nélkül. Abból is van sok nekem, így is csak 1 gb az egész. El kell hogy férjen.

De persze neten írnak megoldásokat átrakásra... hogy működik-e azt nem tudom. Próbáld ki. [link]

2016. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!