Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows korszak VÉGE?

A Windows korszak VÉGE?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 24. 19:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az ájpad-on nem vindóz fut, még nem lesz vége a vindóznak.

De nekem mindegy, nem használok vindózt.

2010. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A cikk írója úgy segghülye a Windowshoz, hogy öröm rajta röhögni :) Hát, ööö, izé, valami. Írjunk valamit oszt majd a sok hülye elhiszi :)

Az utolsó tényleg DOS-alapú windows az ME volt például. Egy normálisan karbantartott rendszeren nincs lassulás, nincs sűrű fagyás - kivéve, ha alkatrészhiba van, ami lényegesen többször fordul elő. A M$ nem titkoltan dolgozik a Windows 8 nevű operációs rendszerén, tehát eleve a cikk címe is f@szság :)

2010. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint Linux párti vagyok, de elengedhetetlen a Windows. Delphi nincs Linuxra, minden normális prog Win-r van. Amint ez nem így lesz, csa Linuxom lesz.
2010. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Van Delphi linuxra
2010. márc. 25. 15:07
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs Delphi Linuxra. Van egy Pascal nyelvre épülő "vizuális" programfejlesztő környezet, amit Kylix-nak hívnak és hasonlít a Delphire :)
2010. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A Kylix a Borland által a linuxra fejlesztett Delphi kompatbilis program, amit már nem fejlesztenek tovább ezért kevesen használják.

Viszont van a Lazarus aminek a kódja szintén kompatibilis a Delphivel. Mind a kettővel tudsz Delphi programokat írni!!

2010. márc. 27. 08:43
 17/26 A kérdező kommentje:
Ráadásul a Delphi Prism ami szintén a Borland saját szoftvere, tehát eredeti és nem amatőr, idén jött ki. Ez a cucc .NET/Mono rendszerre fordít, és megy Windows-on Mac-en és Linuxon ugyanúgy.
2010. márc. 27. 09:10
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kell a fenének az a béna ájpod. A Windóz se jó, de ez egy katasztrófa.
2010. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

A lassúlás nagyon is igaz. Vki mondta hogy nem.

NTFS szerencsétlen 10 éves fájlrendszer.. Mindig töredezettségmentesíteni meg kinek van kedve?

Meg ott van a kocsog registry, arról ne is beszéljünk.. Meg a fagyások stb..stb..

Végigviszem az Oblivion játékot, aztán addigra kijön az Ubuntu 10.4 teszem is fel.

Kinőttem a játékokból, más meg nem vonz a vinfosban.. Taszít az egész ahogy van!

2010. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem olvastam végig a cikket, a windows korszaknak sosem lesz vége, mivel még nagyon sokan használnak pl szervergépekre unbuntut, egyéb linuxokat, stb. Még az sem ment ki a rendszerből, hogy menne már ki a winfos... Plusz úgy, hogy fejlődőben van a win, nem fogja a microsoft leállítani a fejlesztését.. Pl windows 8-ra már 128 bitet terveznek... Nolám, és a legtöbb ember még csak XP-t használ 32 bites rendszerrel. Erre varjá' gombot.

Ha meg akármilyen új szuperfejlett szar jön ki a piacra, aligha fogja tudni megvenni az átlag ember.

2010. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!