Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent. Lemez megtelt?

UTorrent. Lemez megtelt?

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezt az utorrent program,lent ki írja néha lemez megtelt %-al.De miért? Mit kellene beállítanom ,hogy jó legyen? Ilyenkor lelassul,leáll teljesen a le vagy a feltöltés,aztán megint beindul és mire az a "lemez megtelt 100%" lesz ismét leáll.

Szóval nem halad. Mit lehetne tenni,mert igen bosszantó.Most 2-es utorrent van fent eddig okés,de én a 1.8.4 torrentet szeretném használni,de nem lehet,ha rá jön ez a hülyeség..

Köszi ha valaki tud segíteni.


2010. márc. 23. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék énis!!
2010. okt. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

merev lemezem nem dolgozik de a memóriában már van 256Mb anyag mért nem ír ez a szaros merevlemez

ui. 8 Ram i5-2500k,gtx 560, nem egy alap gép merevlemez se szutyok

2011. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Laccussss válasza:

Itt a megoldása.. Túl sok magyarázatot azt hiszem nem kell adnom a képhez minden egyértelmű!

[link]

2012. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MESTER26 válasza:

érdekes nekem is ugyan ez lett beállításokhoz nem nyúltam

már talán 1 éve :D 2órája meg random leállt se gépresi se torrent újrarakás nem segített de a képed igen :) köszi

már kezdtem félni hogy a vinyóval lett valami..

2013. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A kép már nem mukodik valaki segitene??
2016. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!