Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent. Lemez megtelt?

UTorrent. Lemez megtelt?

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezt az utorrent program,lent ki írja néha lemez megtelt %-al.De miért? Mit kellene beállítanom ,hogy jó legyen? Ilyenkor lelassul,leáll teljesen a le vagy a feltöltés,aztán megint beindul és mire az a "lemez megtelt 100%" lesz ismét leáll.

Szóval nem halad. Mit lehetne tenni,mert igen bosszantó.Most 2-es utorrent van fent eddig okés,de én a 1.8.4 torrentet szeretném használni,de nem lehet,ha rá jön ez a hülyeség..

Köszi ha valaki tud segíteni.


2010. márc. 23. 18:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
1.8.2-nél is meg már nem tudom melyikeknél jelentkezett ez.. Átmeneti tár-ban is állítottam már de hát..
2010. márc. 23. 18:37
 2/15 anonim válasza:
Szerintem megtelt e lemezed, amelyikre mentenéd a fájlt
2010. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
megtelt a merevlemez
2010. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az biztos nem..

Hülye nem vagyok.Arról én is tudnék.Azért kösz.

2010. márc. 23. 18:50
 5/15 anonim válasza:

Egy oldalon ezt találtam, talán segíthet:

Tehát a probléma egyszerű, a távoli asztalos utorrented a bal alsó sarkában egy lemez megtelt 100% kis feliratot villogtat? Ennek az oka, hogy a szerver gép nem bírja, tehát nem a szabad helyed fogyott el. A szerver gép a túlterheléstől nem tudja már csak max. cachbe írni az állományokat. Egy bizonyos cache limit mindenképp van a csomagodhoz, mikor ezt eléred, akkor jön elő ez a mumus. Ha a cache mértetedet írogatod át, azt a szervertulajok nagyon nem szeretik és ha túl magasra teszed a limitet kifagy az egész. Orvosolhatod ezt a lemez megtelt problémát azzal, hogy nem 12mB/s-el húzod le az anyagot, hanem csak 7-8-al, ha ezek után is jelentkezik a feliratod akkor a szerver gép van vagy rosszul bekonfigolva, vagy csak ennyit bír és ez a rosszabb eshetőség. Olcsó szolgáltatóknál akik gigabitröl beszélgetnek neked ez lesz, sajnos.


Ilyen esetben mindenképp vedd fel a kapcsolatot a tulajjal a problémáról, egy töredezettségmentesítés is megabájtokat hozhat upspeedben, esetleg más megoldásokkal is próbálkozhat a szerveres, de a legmegfelelöbb a bövités...

2010. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezzel én is találkoztam,de ez nem rám vonatkozik.Mert nem távoli asztal ez,nem szerverezek.Ez azoknak van..
2010. márc. 23. 19:07
 7/15 A kérdező kommentje:
És azelőtt nem volt ilyen problémám.Nem tudom mi lehet.
2010. márc. 23. 19:08
 8/15 anonim válasza:

Előszöris: Az utorrentbe magyarul rosszul fordították le a Disk Overloaded-et. Lemez túlterhelés-t jelent, tehát nem bírja az írási/olvasási tempót tartani a letöltési/feltöltési sebességgel. Először a memóriába kezdi írni a letöltött, de lemezre nem írt adatot, majd ha az is betelt, 100%-ra, akkor megszakítja/lassítja a letöltést/feltöltést, hogy legyen ideje a lemeznek az írásra.


2 módszer lehet a javítására:

1. gyorsabb gép (vinyó, proci, memória)

2. elkezdesz a szoftverekkel trükközni:

- utorrent lemez cache, és a Haladó részél beállítások módosítása

- amíg letöltesz, a feltöltést lekorlátozod, hogy egyszerre ne terhelje a vinyót

- esetleg vírusírtó ideiglenes letiltása, töredezettségmentesítés, szabad hely növelése, temp fájlok törlése, stb...

2010. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már megoldva,utorrentbe kellett beállítani a dolgokat..
2010. ápr. 6. 09:20
 10/15 anonim válasza:
és mi volt a megoldás?
2010. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!