Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezért banolhatnak WoT-ban?

Ezért banolhatnak WoT-ban?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm utált, egy félreértés miatt, ezért rákeresett gold hackekre neten és beírta a nevem... Mindig kértek az ilyen oldalak megerősítést (ugye ezzel lehúzzák az ember telefonjáról a pénzt, ilyen sms-es izék...) Mivel ezt nem csinálta meg, nem kaptam goldot. Kaphatok ezért bant, mert "az én nevemmel próbálkoztak"? Nem szeretnék új accountot, viszonylag jó tankjaim vannak, és elvesztettem már egy 8k csatás profilt sajnos...

2015. okt. 25. 10:05
 1/2 Tripala válasza:
Nem kell aggódj szerintem hisz ezek az oldalak nincsenek összeköttetésben az eredeti oldallal így szerintem az adminok, moderátorok nem látták a neved.
2015. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez igaz, ha kibbannolnak a játékban akkor is irsz a WG nek hogy őt bannolja ki ha játszik, de tudom könyű mondani de csak játssz
2015. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!