Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma délelőt még tudtam msn-ezni...

Ma délelőt még tudtam msn-ezni. De délutántol kezdve idáig nemtudok belépni mert mindig vamalyen hibát ir ki. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem a email cimmel van a probléma és nemis a jelszóval mert haeroméval is próbáltam szal nemfeltörték.

Valami olyasmit ir ki hogy a szolgáltatás nem érhető el.

Pedig délelőt óta semmi nem változott a gépemen.

De más a saját felhasználójával meg betud lépni és annál ezek szerint a szolgáltatás elérhető, nálam mért nem ?


2008. szept. 10. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ide is beírom...


A szolgáltatási terület kisebb-nagyobb részekre van osztva. Ezért előfordulhat, hogy ha karbantartás, vagy hiba van, akkor néhol működik, máshol meg nem. Mást nem lehet tenni, csak várni, esetleg megpróbálni belépni webmsn-en. [link]

2008. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem te vagy az egyetlen, akivel ez történik. Engem egyszer dobott le, fél óra múlva visszaengedett, viszont az ismerőseimet még most is ledobálja vagy fel sem engedi. Tehát "nem az ön készülékében van a hiba". Majd megoldódik a probléma. Addig is fel tudsz jelentkezni internetről. Pl a www.meebo.com - ról, elég primitív, de beszélgetésre megfelel. Én csak ezt az egy helyet ismerem, ahonnan ilyen esetben is felenged, de biztos van több oldal is.
2008. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a választ akor várok.
2008. szept. 10. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még suli?
2008. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak betegek is :D
2008. szept. 11. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van sajnos, de webmsn-re sem enged be. :S
2008. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teleptsd ujra az msn-t nálunk ilyesmi hiba volt v 5 ször feltettem nem volt jó aztnán hirtelen fogta magát és jó lett de sztem csak várj
2008. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!