Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül letöröltem a...

Véletlenül letöröltem a hangkártyám driverét. Most nem ad ki semmilyen hangot a gépem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hali! Nem működött a vadiúj mikorfonom, de a hangszóró igen, ezért mindent megpróbáltam, hogy helyre hozzam a hibát. Az lett a vége, hogy letöröltem a hangkártyám driverét és most nem is érzékeli a gép a hangszórót se és a mikrofont sem. Valami sound max nemtommi volt a progi neve amit letöröltem. Nem tudja valaki mit tehetnék most?
2010. márc. 1. 23:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mindent visszaszívok!

Képzeld egy másik olyan telepítő izébe beletudtam lépni, és működik a hangszóró!!!!!!EZER HÁLA ÉS KÖSZÖNET!!!!

Viszont most újra fennáll az a probléma, ami miatt elkezdtem cseszegetni a gépet!

A hangszóró működik, de a mikorofon egyszerűen nem..Már 2-t visszavittem a media markt-ba, mert azt hittem azokkal van a baj, de nem..Egyszerűen nem hallanak engem, amikor belebeszélek...Már mindent megpróbáltam beállítani, de semmi.Már azt is próbáltam, hogy mikrofon erősítése, de arra sem reagált...Lécci ha van valami ötleted, írd le, mert már nagyon elvagyok keseredve!

2010. márc. 8. 18:24
 12/16 A kérdező kommentje:

Probléma megoldva..Addig szerencsétlenkedtem, amíg csak összejött! :)

Mégegyszer hálás köszönetem a segítségért, nélküled biztos nem ment volna. ABSOLUTE RESPECT! :)

2010. márc. 8. 21:40
 13/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem. ^_^

Mint magad is láthatod, mire elolvastam amiket írtál, már te magad találtad meg a megoldást - ami bizony sokszor az orrunk előtt van, csak nem tűnik fel. A mikrofonnal néha tényleg sokat lehet vacakolni, de ez is megoldható. Legtöbbször az a baj, hogy túl alacsony a felvételi hangerő, vagy más van beállítva alapértelmezett hangfelvevő eszköznek, pl. vonalbemenet.

2010. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha bármikor máskor nem tudnád, hogy 64 vagy 32-bites kell-e valamiből: Windows XP-nél mindíg 32-bit kell (más nevén x86), hacsak nem a nagyon ritka 64-bites (x64) Windows XP van fent. (betöltésnél kiírja a Windows, hogy x64 Edition ha az, de ez igen ritka ráadásul ha jól tudom, nincs is magyarban). Nem tudom végül hogyan telepítetted fel, de gyanítom, hogy a 32-bites mappában az AsusSetup.exe-t futtattad - nekem anno így kellett.
2010. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen, egyszerűbb volt mint gondoltam..De magamtól soha nem jöttem volna rá...Tényleg végtelenül hálás vagyok!

Különben Te valami informatikusvagy, vagy csak neked is gyakran szarakodik a géped? :)

2010. márc. 10. 22:40
 16/16 anonim ***** válasza:
A tapasztalat... Sok informatikai oldalt olvasok mert egyszerűen érdekel a téma - a fórumokon is sokat olvasgatok és írok is. Az pedig puszta véletlen, hogy ugyan olyan alaplapom volt korábban, mint most neked. A CPU-Z és a GPU-Z pedig itt csücsül a gépen, mert pl most vettem új processzort és ezzel ellenőriztem, hogy rendben van-e, de ez a kettő egyébként is igen hasznos cucc... :) Informatikus nem lennék, mert amennyi ott a hibalehetőség, biztosan idő előtt megőszülnék, de érdekelnek a hardverek / szoftverek. Nagyon örülök, hogy segíthettem mindenesetre! Ahogy mondják: "Használd egészséggel!"
2010. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!