Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitöltöttem egy IQ tesztet!...

Kitöltöttem egy IQ tesztet! Sms-ben kértem a választ! IGAZ, hogy így havi 20000 f. -omba került mert ez egy VÍRUS? :O

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 09:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm MINDENKINEK a választ!!....!Bizony a hülye a saját kárán az okos másokén tanul!:S
2010. márc. 1. 12:30
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha nem küldtél válasz SMS-t, akkor nem hiszem hogy életbe lépett a szerződés a "szolgáltatásra". Egy weblapon bárkinek a számát be lehet írni.


Érdeklődj a szolgáltatódnál.

2010. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezért kell a böngészőbe az Adblock Plus. Nem is látom az ilyen aljas csalók reklámjait. Mozilla Firefoxhoz: [link]

Google Chrome 4 vagy 5: benne van a Kiegészítőknél.

Letöltés, szűrők betöltése és NIX reklám.

2010. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fel lehet hívni a szolgáltatót, ahol ha kéred kikapcsolják az emelt díjas sms-ek fogadását, így nem tudnak több pénzt leemelni a kártyádról.
2010. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam a szolgáltatómat és törölték az emelt díjas sms.-szolgáltatást!!Köszönöm szépen mégegyszer bár kaptam hideget-meleget de mindegyik válasz tanulságos volt!
2010. márc. 2. 08:03
 16/18 anonim válasza:
Kár volt.Ha ezt beszoptad úgyis meglepődtél volna az alacsony eredményen :)
2010. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vodafone mostanában bosszantott SMS-ekkel, 12 db BMW-t sorsolnak, ha válaszolsz néhány kérdésre. Kis keresztfiam az én mobilommal szórakozott, mire észrevettem (előfizetéses mobil) lett belőle a normál mellé + 7000 forintos számla (emelt díjas SMS + ÁFA). Egyszóval törvényesen is lehet csalni!
2010. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos....ha nem vagyunk elég figyelmessek....beleesünk...ilyen CSALÁSOKBA!:(:S
2010. aug. 17. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!