Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 alatt hogy tudom a...

Win 7 alatt hogy tudom a játékokat teljes képernyőre nyújtani?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés adott.. Van egy Toshiba laptopom, a videókarim pedig egy intel x3100, ami nem egy ütős darab, viszont megy még rajta egy pár játék, igaz alacsony felbontáson (1024x768 vagy 800x600).

A képernyő natív felbontása 1280x800. Eddig ha egy játékot pl. 1024x768-as felbontáson nyomtam, a képernyő teljes volt, minden remekül ment, viszont a Win7-tel ez nem megy.

Szóval ha nem 1280x800-as felbontásra rakom a beállítást, akkor a képernyő két oldalán fekete csíkok lesznek, ergo nem tudok teljes képernyőn játszani.

Próbálgattam a beállításokkal mahinálni, de sehogy sem tudtam kiküszöbölni ezt a kis problémát. Ha valaki tud megoldást, legyen szíves segíteni.


2010. febr. 28. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én monitorom van olyan hogy automata beáll.

Játék elindítása után arra mek és teljes képernyős lesz.

Bár a laptopoknál nem tom hogy van ez.

2010. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A laptopomnál sajnos ilyen lehetőség nincs... :S
2010. febr. 28. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a jatekot rakod 1280x800-ra akkor a vga nem birja el a jatekot?
2010. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy elbírná, csak sajnos nincs olyan felbontási lehetőség néhány játéknál (pl. NFS Underground 2).
2010. febr. 28. 13:54
 5/9 anonim válasza:
Nem biztos hogy segít, de sok probléma adódhat abból, hogy a win7 automatikusan felpakolja a legtöbb drivert, ami kényelmes, viszont nem feltétlenül optimális. Lehetséges, hogy azzal van a probléma, hogy gyári drivert kellene használnod, már ha most nem így teszel - és persze, ha támogatja a win7-et.
2010. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Heló, a legelső vagyok.

Most állok laptopvásárlás előtt és azt akarom kérdezni hogy milyen játékokkal szoktál játszani rajta?

2010. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom viszont amikor Win 7 alatt rákötöttem egy monitort és kiterjesztésben azt állítottam be elsődlegesnek akkor amikor elindítottam a monitoron teljes képernyő volt.
2012. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szintén ez a helyzet nálam is, találtál megoldást rá ?( a régebbi játékokkal csinálja ezt)
2014. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2014. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!