Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem teszi ki a laptopom...

Tsugu kérdése:

Miért nem teszi ki a laptopom teljes képernyőre a játékokat, amióta windows 7 van rajta?

Figyelt kérdés
Vettem egy msicx500-as laptopot. Nyáron még xp-vel használtam és akkor még nem is volt semmilyen gondom. Most viszont, hogy feltettem a windows 7-et, azzal gyűlt meg a bajom, hogyha elindítok egy játékot akkor azt nem teszi ki teljes képernyőre, hanem a kijelző két szélén marad egy - egy kb.10 cm-es fekete csík, hiába van a játék optionsban beállítva a teljes képernyő. Tud valaki valami megoldást?
2010. dec. 28. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem CS csinálja ezt, ott át kell állítani widescreen-re. Ha 4:3 felbontást használsz nem nyújtja szét, hagyja a fekete csíkot. Milyen monitorral milyen felbontáson játszol?
2010. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a laptopnak a képernyőmérete 15,6". A felbontás amin alapból fut az 1366 * 786. Igazából én netes játékokkal játszom, most pl a rumble fighter, de xp alatt rendes volt a teljes képernyős mód. Ebben a játékban pl felbontást nem lehet állítani csak full screen mode, meg windows mode van.
2010. dec. 28. 20:50
 3/6 szotyi41 ***** válasza:
velem is ez van valaki pls
2011. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálam ez a megoldás működik:


http://www.youtube.com/watch?v=GAojyBPCjs8

2013. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez az utolsó hozzászólás rajtam is segített
2014. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Escabor válasza:

Nekem nincs olyan intel(R) graphics and media control panel

Valaki tudna segíteni?

A cod4-em nem indul fullscreen-be

2015. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!