Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metin2-be lehet ilyen bann-t...

Kiscsillag04 kérdése:

Metin2-be lehet ilyen bann-t kapni?

Figyelt kérdés
Ma bann-t kaptam Metin2-n és az oldalt se tudom megnyitni, de másnak bejön, ez olyan ip bann ami a webet is kilővi? vagy mi?xd

2015. máj. 9. 22:18
 1/4 SoulEater7797 ***** válasza:
A szolgáltatód is észhez tért :D
2015. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
IP bant eredeti szerveren biztos nem adnak, mivel az IP cím vándorol, tehát csak véletlen egybeesés lehet ha az oldalt sem tudod megnyitni. Különben mi "jót" csináltál, amiért banoltak? :D
2015. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csak pikkelt rám, a nyomi SA. de nem sima metinrol bannoltak, hanem masik szerorol. es azert kaptam mert irtam annyit viccbol hogy ,,sztrajkoljunk" es olyan okkal adta ,,csapat tagok buzditasa" xdddd
2015. máj. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha privát szeró, akkor simán lehet IP ban. Ha nagyon metinezni akarsz ott a Metin2Flame, az egy normális szerver. :D
2015. máj. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!