Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kezdő vagyok Photoshop CS3-ban...

Kezdő vagyok Photoshop CS3-ban. Valaki tud ajánlani olyan weboldalt, ahol tippeket adnak kezdőknek?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el PS-elni. Sajnos eddig nem nagyon tudtam csinálni semmit, mert sehol nem találtam weboldalakat tippekkel.

Csak haladóknak és profiknak voltak ötletek amik nekem még nem mennek.

Amúgy át lehet állítani, hogy angol nyelvű helyett magyar legyen?

Köszönöm, puszi <3


2010. febr. 19. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott van pl a [link]

De ráguglizol arra, hogy photoshop tutorial, és találsz egy rakatot. (legtöbb angol, de ez nem is kéne hogy baj legyen)


Angol ps-t meg tudomásom szerint nemigazán lehet átvarázsolni magyarra. Csak ha feltelepíted a magyart. :P

Viszont nem ajánlom. Iszonyat hülye fordítások vannak, és tapasztalataim alapján ha valaki megtanul egy angolt, soha nem lesz gondja egy magyar kezelése közben, fordítva viszont már igen.

2010. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl tutorial.hu, cs3.hu, de ha beírsz google-ba, akkor rengeteget kiad.
2010. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magyart külön kell megvenni/letölteni/ellopni de ne akard :) Nagyon gagyi, a fordítók nem tudtak egy funkciót lefordítani magyarra és ezért simán kihagyták belőle... Jobb ha az angolt tanulod meg, később gondod lenne a magyarral.
2010. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyvtár > szakirodalom.
2010. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Könyvből tanulni ps-t nem tartom jó ötletnek. Drága, és felesleges. Magadtól, elvégzendő tutorial-ok segítségével szvsz sokkal gyorsabban, és költséghatékonyabban tudod megszerezni ezt a tudást. Csak némi kitartás kell hozzá. :)


Könyvekkel az a baj, azon kívül, hogy drágák, hogy gyakran nehéz értelmezni az ott leírtakat, no meg egyszer a könyvre tekintesz, egyszer a monitorra, összezavarodsz, eltévedsz, stb. No meg ha nem magadtól jössz rá, egy-egy konkrét lépésre, nehezebb megjegyezni, és következőre alkalmazni. Tutorialok esetén viszont gyakran előfordul, hogy bizonyos nagyon alap dolgokat nem írnak le lépésről lépésre, így magadnak kell rájönnöd.

2010. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!